top of page
148496052_273636850771995_77544868786004

Swetry, czapki i chusty

Ciepłe na zimę lub na letnie wieczory

Nie wyobrażam sobie zimy bez grubej i ciepłej wełnianej czapki.
Nie wyobrażam sobie lata bez opaski noszonej w letnie - jednak już chłodne - wieczory.
Nie wyobrażam sobie jesiennego widoku z okna spadających kolorowych liści bez ciepłego swetra, który tworzy idealny duet z ciepłą herbata imbirową.
Nie wyobrażam sobie wiosennej burzy bez powiewającej na moich ramionach chusty, która stara się mnie ochronić od chłodu wiatru.
Za pomocą szydełka i drutów można tworzyć cuda - zapraszam do obejrzenia galerii moich prac. Może i Ty znajdziesz dla siebie niezbędnik na każdą porę roku :)

Czapki

Nakrycia głowy nie wychodzą z mody! Czapki spełniając swoją główną rolę, czyli chronią nas przed zimnem - dodają jednocześnie stylizacji tego "czegoś". Są po prostu jak kropki nad "i".
Każdy znajdzie idealna dla siebie!

Chusty

Jest wokół nich kilka kontrowersji - niektórzy je kochają ponad życie, inni ich po prostu nie lubią. Jednak po głębszym zastanowieniu - kto nie poczułby się cudownie jakby coś ciepłego i miękkiego otulało ramiona? Czy też chroniło od wiatru nad Bałtykiem lub od ostrego słońca na hiszpańskiej Teneryfie?
Uwierzcie - każdy! Chusty mają w sobie moc - niezliczona ilość wzorów, połączeń kolorów i wymarzona wielkość...One spełniają marzenia.

Opaski

Z wełny merynosa lub alpaki, z mieszanki bawełna/akryl, z samej bawełny... Możliwości jest wiele - cel jeden - gdy w końcu nadchodzą słoneczne dni, te śliczne opaski mają oprócz roli  chronić od wiatru uszy naszych pociech i nasze. Nie zapomnijmy, że jest to również modna i ponadczasowa ozdoba dla każdej z nas!

Swetry

Piękne, ale czasochłonne...sweterki w trakcie tworzenia :)

bottom of page